Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı

5 posters
YazarMesaj
ŞeboFreN

ŞeboFreN

ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı Empty
MesajKonu: ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı   ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:09 pm

Şebnem Ferah uzun bir aradan sonra ilk kez Billboard'a konuştu. Eğer bir gün Şebo için şarkı isterseniz önce bu röportajı okuyun. Bu arada Şebnem Ferah'ın senfoni orkestrası eşliğinde verdiği "Şebnem Ferah Senfonik" konserlerini kaçıranlar üzülmesin. Yaz aylarında bu konserlerin DVD'si çıkıyor.

- Sizin için özel bir anlamı olan, "İşte hayatımı kaydıran şarkı bu" dediğiniz bir şarkı var mı?

Hayatımı kaydıran değil ama hayatım boyunca nerede duyarsam duyayım tüylerimi diken diken eden, özleyip tekrar tekrar dinlediğim, dinleyip tekrar özlediğim bir şarkım var. Joe Satriani benim en favori müzisyenlerimdendir ve onun "The Forgotten" adlı parçası da hissedebildiğim her şeyi daha da derinleştiren bir parça. Elbette böyle çok sevdiğim bir sürü şarkı ve albüm var, ama sanırım bu şarkıyı bir başka seviyorum.

- Yeni albüm için çalışmalara başladınız mı?

Şu sıralar aklıma gelen şeyleri karaladığım ya da kaydettiğim bir dönemdeyim. Ama tam konsantre olarak çalışmaya başlayacağım dönem, konser çalışmalarımı bitirdikten sonra olacak. Çünkü ben aynı anda birkaç ana konuya tam arzu ettiğim verimlilikte yoğunlaşamıyorum. Yeni şarkılar için eve kapanmışsam neredeyse dış dünyayla ilişkimi kesiyorum. Çünkü zaman mevhumum tamamen yok oluyor o dönemlerde.

- Şebnem Ferah günün müzikle ilgilenmediği saatlerini nasıl geçirir?

Film seyretmek benim en çok sevdiğim şeylerden ama çoğu zaman sinemaya gitmek yerine DVD'lerini alıp seyrediyorum. Çünkü turne ve stüdyo dönemlerinde filmleri kaçırıyorum. En son "What the Bleep Do We Know?" adlı filmi izledim. Şu sıralar en çok dinlediğim albümler; King's X'in Ogre Tones ve The Mob'un aynı adlı albümü. Görmediğim ülkelere ya da çok sevdiğim yerlere tekrar tekrar gitmeyi, oralarda konserler izlemeyi seviyorum. Bir de arkadaşlarıma yemek yapmaktan, onlarla beraber vakit geçirmekten hoşlanıyorum.

Billboard Dergisi - 11 Mart 2007
bloo

bloo

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı   ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:18 pm

Çok güzel olmuş

En son bloo tarafından Cuma Eyl. 05, 2008 12:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Merve

Merve

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı   ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:24 pm

farketmez yapmış artık fareyi üstünde gezdirince gözüküyoo zaten xD emeğine sağlıkk...
ŞeboFreN

ŞeboFreN

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı   ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:57 pm

Begendiginize sevndm ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı 2090
Merve

Merve

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı   ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:21 pm

yaptığın şeyler beğenlmicek gibi değilki herşeyde parmağın var maaşallaahhh :D
JupiChan
Admin
JupiChan

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı   ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:28 pm

Satriani the forgotten..süper bi şarkı..isteyene gönderirim..
https://sebohayko.yetkin-forum.com
HotaruTomeo13
Admin
HotaruTomeo13

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı   ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 4:39 pm

Bana Göndersene Görelim Su Tüyleri Ürpeten Sarkıyı ... lol!

Ayrıca Süper Olmus +1 ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı 110844
https://sebohayko.yetkin-forum.com

ŞEBNEM FERAH'IN Tüylerini Diken Diken Eden Şarkı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-