Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sailor Moon

3 posters
YazarMesaj
JupiChan
Admin
JupiChan

Sailor Moon Empty
MesajKonu: Sailor Moon   Sailor Moon Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 3:51 pm

Ay Savaşçısı
Öncelikle şunu söyleyeyim Ay savaşçısı Türkiye saatine göre 09:20 gibi AzTV de çıkıyor..Azebaycanca ama yinede anlaşılır..
Şimdi Ay savaşçısı animesini tanıyalım..

Usagi normal bir 8. sınıf (ortaokul 2. yarı yıl) öğrencisidir. Bir gün küçük siyah bir kediyi çocukların elinden kurtarır. Daha sonra bu kedi gece onun odasına gelerek konuşur bu kedinin adı Luna'dır, usagi bu duruma çok şaşırır ama daha sonra Luna Usagi'ye bir bronş verir ve onun kötülüğe karşı bir savaşçı olduğunu söyler. Artık o bir Ay savaşçısıdır.
Bu sezonda diğer savaşçı arkadaşları Mars, Merkür, Jüpiter ve Venüs'te Ay savaşçısının yanında Kraliçe Berly ve Metallia'ye karşı savaşacaktır.

KARAKTERLER:
Sailor Moon Usagi-smile

Usagi Tsukino (Ay Savaşçısı)
: Mızmız bir öğrencidir. Çok temiz kalpli olmasına karşın tembel ve uykucudur.
Sailor Moon Ami70
Ami Mizuno(Merkür): Zeki ve kendine hakim bir kişiliği vardır. Durgun ve hassastır.
Sailor Moon S-rei
Rei Hino(Mars): Erkeksi ve güçlü bir kişilğe sahiptir. Arkadaşlarına özellikle de Usagi'ye daima destek olur. Bazı özel güçleri vardır. Büyük babası ile birlikte Hikawa Jinja Tapınağı'nda yaşar.
Sailor Moon Char_makoto
Makoto Kino(Jüpiter): Karakterler içerisinde ki en yetenekli kızlardan biridir. Çok iyi aşçıdır.
Sailor Moon Minako&art
Minako Aino(Venüs): Daima neşeli ve taklitçidir. Sarı ve turuncuya bayılır.
Sailor Moon Resim06b
Mamoru Chiba(Smokinli Şovalye): Başarılı bir üniversite öğrencisidir. Baş bölümlerde Rei ile çokça görünür. Usagi'ye dolunay surat diye hitap eder.

Yukardakiler iç gezegen savaşçılarıdır..Alttakiler ise dış gezegen savaşçıları..
Sailor Moon Saturn
Hotaru Tomoe - Satürn Savaşçısı: Kendi halinde, içine kapanık sessiz bir kız. En sevdiği arkadaşı Chibi-Usa ile vakit geçirmeyi sevmektedir.
Sailor Moon Nept09
Michiru Kaioh - Neptün Savaşçısı: Harika keman çalan ve resim yapabilen, sanatın tüm dallarında aktif bir karakter. Haruka'nın sevgilisidir.Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakır.
Sailor Moon Char_haruka

Haruka Tenou
- Uranüs Savaşçısı: İnsanları etkilemeyi iyi bilmektedir, erkeğe benzer ve özellikle yarış sporlarında çok iyidir.Michiru'nun sevgilisidir,.Okuldaki tüm kızlar ve erkekler ona hayrandır.
Sailor Moon Char_setsuna
Setsuna Meiou - Plüto Savaşçısı: En olgun savaşçıdır. Savaşçı kıyafeti siyah renklidir ve Outer Senshilerin lideri konumundadır.Ölüm kralıdır.Günlük hayattaki ideali ise moda tasarımcısı olmaktır.

Ben en çok makoto kino yu sevmekteyim.. Sailor Moon 988216
https://sebohayko.yetkin-forum.com
kackap

kackap

Sailor Moon Empty
MesajKonu: Geri: Sailor Moon   Sailor Moon Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 4:43 pm

ya bu ANİMENİN 11.BÖLÜMÜNE KADAR GELDİM SONRA SIKILDIM HEP AYNİ ŞEY OLUYOR ADAMI SIKIYOR OLM :D
JupiChan
Admin
JupiChan

Sailor Moon Empty
MesajKonu: Geri: Sailor Moon   Sailor Moon Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 7:22 pm

kackap demiş ki:
ya bu ANİMENİN 11.BÖLÜMÜNE KADAR GELDİM SONRA SIKILDIM HEP AYNİ ŞEY OLUYOR ADAMI SIKIYOR OLM :D
Anlamamışsındır sıkılmışsındır..Ay savaşçısına laf yok tamam mı.. Sailor Moon 348708
kackap

kackap

Sailor Moon Empty
MesajKonu: Geri: Sailor Moon   Sailor Moon Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 7:57 pm

JupiChan demiş ki:
kackap demiş ki:
Anlamamışsındır sıkılmışsındır..Ay savaşçısına laf yok tamam mı.. Sailor Moon 348708
evet anlamamıstım çünkü ing sub ile izliyordum cok sıkıcı geliyor altyazımı okuyucan animeyimi takip ediceksin :D
JupiChan
Admin
JupiChan

Sailor Moon Empty
MesajKonu: Geri: Sailor Moon   Sailor Moon Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 8:04 pm

kackap demiş ki:
JupiChan demiş ki:
kackap demiş ki:
evet anlamamıstım çünkü ing sub ile izliyordum cok sıkıcı geliyor altyazımı okuyucan animeyimi takip ediceksin :D
O zaman sıkıcı diyemezsin sonuçta izlemdn..
bloo

bloo

Sailor Moon Empty
MesajKonu: Geri: Sailor Moon   Sailor Moon Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 9:13 pm

puhahahhahah

Sailor Moon
1 sayfadaki 1 sayfası